Escola dla iPhone

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Szkoła: Aplikacja do efektywnej komunikacji i organizacji szkolnej

Escola to aplikacja iPhone opracowana przez firmę escola GmbH, zaprojektowana w celu usprawnienia komunikacji i organizacji dla rodziców, uczniów, nauczycieli i administracji szkolnej w ramach platformy Escola. Aplikacja oferuje szereg funkcji ułatwiających efektywne interakcje szkolne.

Użytkownicy mogą łatwo komunikować ważne informacje i wiadomości między szkołą, rodzicami i uczniami za pomocą smartfona lub portalu internetowego. Aplikacja pozwala śledzić status wysłanych wiadomości, umożliwiając użytkownikom zobaczenie, kto je przeczytał. Ponadto rodzice mogą rejestrować, potwierdzać i komentować nieobecności, a uczniowie mogą wygodnie sprawdzać swoje nieobecności.

Ponadto Escola umożliwia udostępnianie istotnych wydarzeń szkolnych za pomocą funkcji kalendarza i zapewnia informacyjne przeglądy zajęć, harmonogramy zadań i egzaminów, wpisy do teczek, oceny, aktualizacje tablicy ogłoszeń, udostępnianie plików, oferty szkoły oraz wiele innych funkcji, które mają na celu usprawnienie komunikacji i organizacji szkolnej.

Program jest dostępny w innych językach

Escola dla iPhone

• Darmowa

• Po Polski
  • V 2.9.3

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Escola

Czy próbowałeś Escola? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.